توسعه خط لوله هامون

شرکت توسعه خط لوله هامون

ما توسعه و آبادانی را به همراه خواهیم آورد

توانمندی ها

 

آب و فاضلاب

 

این شرکت با دارا بودن توانمندی ها و تجهیزات لازم و همچنین تیم های متخصص و مجرب در زمینه های مختلف طراحی، مهندسی، اجرا و همچنین تأسیس شرکت های زیرسیستم و ایجاد تفاهم نامه های همکاری با مشاوران و نمایندگان اجرایی بومی در تمام کشور، با پروژه های متعدد اجرا شده و یا درحال اجرا و در دست مطالعه در داخل و خارج از کشور، آمادگی اجرای پروژه های خطوط انتقال آب و فاضلاب و تصفیه خانه ها را دارا می باشد.

نفت و گاز

 

این شرکت با ایجاد توانمندی و کسب دانش فنی و ایجاد همکاری و مشارکت با شرکت های بزرگ آلمانی و روسی در طمینه نفت و گاز و همچنین تجربه مدیران فعلی در پروژه های مختلف نفت و گاز در شهرهای مختلف ایران از جمله نفت و گاز گچساران، پتروشیمی ماهشهر، پتروشیمی اراک، پالایشگاه گاز کنعان و .... در زمینه خطوط انتقال نفت و گاز و تولید و اجرای لوله گذاری چاه های نفت؛ آمادگی اجرای پروژه ها را دارا می باشد.

ابنیه

 

با توجه به تجربه مدیران این شرکت و توانایی های موجود در زمینه های طراحی، مهندسی و اجرا و سابقه موجود در زمینه های ساخت و اجرای پروژه هایی نظیر کارخانه هامون نایزه، آلیاژ گستر، نوآوران سبز احیاء، برج های مهستان، مجتمع اداری-تجاری شمیران سنتر و پروژه های موفق دیگر و وجود تجهیزات و تیم های تخصصی مورد نیاز در این شرکت، آمادگی برای انجام کلیه پروژه های ساخت و زیربنایی و شهرسازی، در شرکت وجود دارد.

پروژه ها

 

کارفرمایان

 

تماس با ما

 

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان پایدار فرد، نبش بوستان دهم، پلاک 32 واحد 501-502-503-504
کد پستی: 1666916685
تلفن تماس : 40224946 / 40224976 / 40224981-21-98+
فکس : 40224991-21-98+
ایمیل: info@hapico.ir
وب سایت: www.hapico.ir